ODALARIMIZ

Dedeminn Garden Otel

Double / Twin Oda

Bahçe manzaralı odamızda 1 balkon, 1 adet çift kişilik veya 2 adet tek kişilik yatak bulunan bir oda ve banyo vardır. Odada mini buzdolabı, su ısıtıcısı mevcuttur.

İki Yatak Odalı Daire

60 m²’lik büyük teraslı 2 katlı dairemizin; birinci katındaki oturma  odasında mutfak ve oturma alanı, mutfakta buzdolabı, çamaşır  makinesi, bulaşık makinesi ve su ısıtıcısı mevcuttur. Üst katta ise 2 yatak odası ve bir banyo vardır. Yatak odamızın bir odasında double yatak, diğer odamızda ise 1 adet single yatak bulunmaktadır. Salonumuzda bulunan çekyatımızı da istek üzerine dördüncü kişi için kullanabilirsiniz. Verandamız oldukça geniş olup, keyifle oturabilirsiniz.

Deluks Üç Kişilik Oda

Üç kişilik odamızda bir adet double yatak, bir adet single yatak bulunmaktadır. Özel bir banyo ve balkon da mevcuttur. Ayrıca mini buzdolabı, su ısıtıcısı ve TV bulunmaktadır.

Superior Queen Oda

Superior Queen odamızda bir adet kraliçe yatak ve geniş bir balkon bulunmaktadır. Özel bir banyo mevcuttur. Ayrıca mini buzdolabı, su ısıtıcısı ve TV bulunmaktadır.

Deluks Oda

Deluks odamızda bir adet double yatak ve geniş bir banyo, tuvalet bulunmaktadır. Ayrıca mini buzdolabı, su ısıtıcısı ve TV mevcuttur.

Double Oda

Double odamızda bir adet double yatak ve geniş bir banyo, tuvalet bulunmaktadır.  TV mevcuttur.