Stone House

Göcek’teki büyüleyici taş evlerimizle doğanın dingin kucağına kaçın. Bir dağın zirvesinde yer alan bu 45 m2’lik üç taş ev, nefes kesen doğal çevrenin ortasında sakin bir inziva sunmaktadır.

Geldiğinizde, kuşların cıvıl cıvıl sesleri, taş evlerimizin tenha konumu, doğa ile yeniden bağlantı kurmanıza ve güzelliğinde teselli bulmanıza olanak tanıyan huzurlu bir atmosfer sağlar.

Çıpal bir dağın yaamacından aşağıya bakarken, o muhteşem Göcek’e bakmaya doyabileceğinizi zannetmiyorum. Dolambaçlı yollar boyunca yavaşça yürüyün, berrak, temiz havayı soluyun ve duyularınızı canlandırın.

Sakin konumuna rağmen, taş evlerimiz modern olanaklara kolay erişim sağlar. Göcek’ten mağaza, restoran ve diğer kolaylıkları bulabileceğiniz Taşbaşı’na arabayla sadece 5 dakikalık kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Dalaman Uluslararası Havaalanı arabayla sadece 20 dakika uzaklıktadır ve pastoral sığınağınıza çift yönlü sorunsuz bir yolculuk sağlar.

 

Taş evinizin içine adım atın, geleneksel ve çağdaş unsurların büyüleyici bir karışımını bulacaksınız. Özenle seçilmiş iç mekanda rustik taş duvarlar, ahşap vurgular,sıcaklık ve özgünlük yayan konforlu mobilyalar sergilenmektedir. Rahat oturma odasında rahatlayın, konforlu yatak odasında gevşeyin ve iyi donanımlı banyoda kendinizi yenileyin.

 Her taş ev, sizi görkemli Türk güneşinin tadını çıkarmaya veya geceleri yıldızlı gökyüzüne hayran kalmaya davet eden özel bir veranda alanına sahiptir. Önünüzde uzanan masmavi denizin panoramik manzarasının keyfini çıkararak konaklamanız için unutulmaz bir fon yaratın.

 

İster yürüyüş parkurlarını keşfetmek, ister sahil boyunca saklı koyları keşfetmek gibi yakınlardaki doğal cazibe merkezlerinde heyecan verici maceralara atılmayı tercih edin, ister çevrenizin huzurunda gevşeyin ve keyfini çıkarın, Göcek’teki taş evlerimiz doğa severler ve huzurlu inziva arayanlar için olağanüstü bir konaklama sunuyor.

Bugün bizimle konaklamanızı ayırtın. Huzur, güzellik ve geleneksel Türk misafirperverliği yolculuğuna çıkın. Göcek’teki taş evlerimiz, doğanın kalbinde gerçekten unutulmaz ve otantik bir deneyime açılan kapınız olsun.

Daha ne duruyorsunuz! Göcek’te ki taş evleriniz sizleri beklemekte!